تقدیر از مدیر توسعه سازمان و تحول اداری دانشگاه علوم پزشکی بوشهر به عنوان دانشگاه برتر در جشنواره شهید رجایی سال 98 در همایش مدیران توسعه سازمان و تحول اداری دانشگاههای علوم پزشکی کشور

16 شهريور 1398
پنجمین همایش مدیران توسعه سازمان و تحول اداری دانشگاههای علوم پزشکی با حضور معاون توسعه مدیریت منابع و برنامه ریزی وزارت بهداشت در دانشگاه ایران برگزار شد و طی آن از مدیران توسعه سازمان و تحول اداری دانشگاههای برتر در جشنواره شهید رجایی تقدیر شد.

 

بسمه تعالی

   این همایش با حضور دکتر تقوی نژاد معاون توسعه مدیریت منابع و برنامه ریزی وزارت بهداشت، دکتر کوهپایه زاده رئیس دانشگاه ایران، دکتر پاکدل رئیس مرکز توسعه مدیریت و تحول اداری وزارت بهداشت، معاونین، مدیران توسعه و تحول اداری دانشگاههای علوم پزشکی کشور مورخ 13 شهریورماه در مرکز همایش های رازی برگزار گردید.

   در ابتدا رئیس مرکز توسعه مدیریت و تحول اداری عنوان نمود: این همایش فرصت مغتنمی است تا مباحث را به صورت تعاملی و با مشارکت دانشگاهها بررسی نماییم.

  دکتر پاکدل گفت: برای ارتقای نحوه عملکرد باید بر اساس توانایی های موجود تلاش نمود .

   وی با اشاره به اهم برنامه های این همایش اظهار کرد: مراکز توسعه مدیریت و تحول اداری نباید کار اجرایی انجام دهند ، بلکه باید بیشتر نگاه اندیشه ورزانه و توسعه ای داشته باشند.

   در ادامه از دانشگاه های علوم پزشکی برتر در جشنواره شهید رجایی سال 98 از جمله دانشگاه علوم پزشکی بوشهر تقدیر شد.

   این همایش دو روزه با برگزاری پنل های تخصصی در حوزه توسعه مدیریت و تحول اداری تا 14 شهریورماه در دانشگاه علوم پزشکی ایران ادامه یافت.

 

لينک خبر


کلمات کلیدی:
همایش     مدیران     توسعه     سازمان     و     تحول    
اداری         جشنواره     شهید     رجایی        
تقدیر     از     دانشگاههای     برتر    

تاریخ بروز رسانی:   16 شهريور 1398

تعداد بازدید:   ۷

چاپ خبر | ارسال به دیگرانارسال نظر
ايميل :     
نام و نام خانوادگی :  
نظر :
 
حروف تصویر بالا :   
 
 

لینک به این صفحه
< >