کمیته ساختار و فناوریهای مدیریتی

25 بهمن 1401
دومین جلسه آسیب شناسی جشنواره شهید رجایی

جلسه با یاد و نام خداوند منان با حضور کلیه اعضا و نمایندگان سازمان مدیریت و برنامه ریزی استان در روز دوشنبه مورخه 24/11/1401 در سالن اجتماعات معاونت توسعه مدیریت و منابع دانشگاه برگزار گردید. در ابتدای جلسه جناب آقای قائدی امامزاده مدیر توسعه سازمان و تحول اداری و دبیر کمیته ساختار و فناوری های مدیریتی ضمن خیر مقدم و خوشامدگویی به اعضای جلسه خلاصه ای از اولین جلسه آسیب شناسی شاخص های اختصاصی و عمومی عنوان نمودند و پس از آن نتایج و شاخص های اختصاصی و عمومی بصورت اسلاید در معرض دید همگان قرار گرفت و نماینده هر حوزه تخصصی نسبت به تشریح و گزارش و امتیازات مکتسبه شاخص های اختصاصی حوزه های مربوطه مطالبی را بیان داشتند. سپس شاخص های عمومی مورد ارزیابی و آسیب شناسی قرار گرفت و پس از پایان بررسی از شاخص های عمومی و اختصاصی جناب آقای حسن ابراهیم معاون توسعه مدیریت و منابع سازمان مدیریت و برنامه ریزی استان بعنوان نماینده سازمان مذکور نسبت به رفع ابهامات موجود و پاسخ به سوالات همگان اقدام نمودند. در نهایت موارد ذیل به تصویب کمیته رسید:

1-     مقرر گردید همکاران و نماینده محترم حوزه های مختلف مرتبط با ارزیابی عملکرد ، شیوه نامه ها و دستورالعمل های ارزیابی عملکرد را بصورت دقیق و کامل مطالعه نمایند.

2-     مقرر گردید در صورتیکه شاخص اختصاصی که توسط ستاد وزارت بهداشت تدوین گردید و برای دانشگاه کاربردی نبوده و غیر قابل اجرا می باشد با دلایل توجیهی، علمی ، منطقی و متقن توسط سازمان مدیریت و برنامه ریزی استان از شاخص های اختصاصی حذف و شاخص دیگری اضافه گردد و امتیازات شاخص غیر کاربردی به حداقل تقلیل یابد.

3-     مقرر گردید نمایندگان معاونت های بهداشتی و درمان در برنامه های ارتقاء بهره وری سالهای 1400 و 1401 جهت بررسی های بیشتر در سازمان مدیریت و برنامه ریزی حضور یابند و از گزارش های اعلام شده خود دفاع نمایند.

4-      در نهایت مقرر شد به منظور بررسی شاخص ارائه خدمات به شهروندان توانخواه جلسه آتی با حضور نماینده بهزیستی برگزار گردد.

در پایان معاونت توسعه مدیریت و منابع دانشگاه از حضور همه اعضاء بخصوص نمایندگان سازمان مدیریت تشکر و سپاسگزاری نمودند و جلسه در ساعت 11 با صلوات بر محمد و آل محمد به پایان رسید.


کلمات کلیدی:
دومین.     جلسه.     آسیب.     شناسی.     جشنواره.     شهید.    
رجایی.        

تاریخ بروز رسانی:   25 بهمن 1401

تعداد بازدید:   ۱

چاپ خبرارسال نظر
ايميل :     
نام و نام خانوادگی :  
نظر :
 
حروف تصویر بالا :   
 
 

لینک به این صفحه
< >